DRONY

Szerzej. Więcej. Wyżej.

Fotografie wykonane przy użyciu bezzałogowego statku UAVO pozwalają na nieograniczne możliwości. W naszym zespole mamy trzech doświadczonych pilotów, którzy potrafią wzlecieć w niebo różnymi modelami dronów. 

Szukasz świetnej jakości zdjęć? Sprawdź nasze prace!

NOWA PERSPEKTYWA

Fotografie i filmy z lotu ptaka pozwalają zobaczyć więcej.

Standardowe zdjęcia już nie wystarczą. Proponujemy Ci wykonanie zdjęć i nagrań z powietrza. Specjalizujemy się w tego typu usługach i dzięki temu, dostarczymy Ci najwyższej jakości materiały z „lotu ptaka”, które zachwycą Twoich klientów i kontrachentów.

Materiały te możesz wykorzystać zarówno do promocji w mediach społecznościowych (facebook, youtube, instagram), na swojej stronie, ale również do przygotowania plakatów, ulotek oraz prezentacji i filmów reklamowych.

KONTAKT

Wyślij zapytanie

Aby przedstawić Ci idealnie dopasowaną ofertę będziemy potrzebowali kilku informacji. Opisz szczegółowo projekt, który chciałbyś, aby został przez nas wykonany. W opisie zaznacz kiedy chciałbyś rozpocząć prace i kiedy jest ostateczny termin na ich wykonanie.

Co jest najważniejszym elementem projektu?
W jakiej lokalizacji mamy pracować? (Pamiętaj, iż pracujemy na terenie całej Polski oraz w specjalnych przypadkach również za granicą)
Czy przewidujesz ogólny budżet na projekt, czy oczekujesz naszej wyceny?

Im więcej informacji otrzymamy w zapytaniu, tym szybciej i sprawniej będziemy w stanie udzielić Ci odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!

Formularz kontaktowy

LUDZIE

Nasz zespół jest złożony z pasjonatów. Razem jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt na najwyższym poziomie. Naszą siłą jest wspólna praca i kreatywność na najwyższym poziomie.