PRZEMYSŁ

Dobre materiały reklamowe pozostaną Twoją wizytówką na długo.

Tworząc nasze zdjęcia i filmy zwracamy uwagę na każdy detal.
Trudne i skomplikowane produkcje nie są dla nas problemem. Wykonujemy pełny zakres usług wraz z zaawansowanym montażem, dodaniem infografik oraz animacji, które idealnie obrazują np. procesy produkcyjne.

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY

Wiemy, że branża przemysłowa wymaga niestandardowych rozwiązań

DOŚWIADCZENIE

Współpracowaliśmy już z wieloma firmami z sektoru przemysłowego. Nasze doświadczenie sprawdza się w praktyce. W oparciu o dotychczasowe realizacje jesteśmy w stanie zaproponować sprawdzone i pewne rozwiązania, które na pewno spełnią Państwa oczekiwania.

INNOWACYJNOŚĆ

W naszych realizacjach wykorzystujemy najnowsze technologie. Posiadamy drony, których używamy do ujęć lotniczych. Nasz materiał wynikowy jest najwyższej jakości. Dostarczamy filmy w rozdzielczości 4K dopasowane specjalnie do miejsca wyświetlania. Oferujemy usługi montażu ekspresowego już podczas realizacji.

NAJWYŻSZE STANDARDY

Pracujemy w zespole. Każdy z nas jest odpowiedzialny za konkretny element produkcji. Dzięki separacji pracy wszyscy pracownicy są specjalistami w swoich dziedzinach i gwarantują 100% zaangażowanie oraz jakość.

KONTAKT

Wyślij zapytanie

Aby przedstawić Ci idealnie dopasowaną ofertę będziemy potrzebowali kilku informacji. Opisz szczegółowo projekt, który chciałbyś, aby został przez nas wykonany. W opisie zaznacz kiedy chciałbyś rozpocząć prace i kiedy jest ostateczny termin na ich wykonanie.

Co jest najważniejszym elementem projektu?
W jakiej lokalizacji mamy pracować? (Pamiętaj, iż pracujemy na terenie całej Polski oraz w specjalnych przypadkach również za granicą)
Czy przewidujesz ogólny budżet na projekt, czy oczekujesz naszej wyceny?

Im więcej informacji otrzymamy w zapytaniu, tym szybciej i sprawniej będziemy w stanie udzielić Ci odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!

Formularz kontaktowy

LUDZIE

Nasz zespół jest złożony z pasjonatów. Razem jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt na najwyższym poziomie. Naszą siłą jest wspólna praca i kreatywność na najwyższym poziomie.